+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Заліщики - Синьків.

Галопом по Дністру.

 Заліщики - Синьків. 

Тривалiсть: 1 день. 

Відтинок протяжністю: 26 км.  

Рівень складності: легкий 

Вартість: договірна

Графік турів: оскільки ми поряд Дністровського каньйону то на ваше побажання можемо швидко відреагувати за наявності групи із  8 чол. і +, для незапланованих турів!

  Туристи, які відпочивають веселими компаніями або сімями в урочищі Червоне або в м. Заліщики зупинились в готелях  в прибережних зонах чи просто в гостях у друзів та бажають  гарно, різнобарвно прикрасити свій відпочинок то сплав одного дня саме те!  Також для сімей які подорожують під час відпустки Україною і побували в багатьох місцях і вирішили спробувати щось нове, захоплююче, екстримальне. Під час сплаву ви будете головною дійовою особою після інструктора, навчитесь азам керування катамараном, наробите купу гарних фотографій. Дані тури можуть проводитись у будь-який зручний для Вас день, зателефонуйте і ми опиративно вирішимо усі питання.

Сплави Дністром саме для Вас і вашої сімї, такий вид відпочинку не потребує спеціальної підготовки а річка спокійна, без порогів, а самі береги річки подарують вам насолоду неповторних краєвидів. Також зможете накупатись, відвідати цікаві природні чи історичні памятки на які багатий Дністровський каньйон.

Схема маршруту: м. Заліщики - Добрівляни - Репужинці - Кулівці - Городок - Василів - Виноградне - Дорошивці - Зозулинці - Синьків - трансфер до місця збору групи.

Прибуваємо на місце початку нашої мандрівки, яку варто почати рано  09.00 - 09.30. Приїзд на місце початку нашого сплаву: знайомство з інструктором, переодягаємось у зручний одяг рекомендований для сплаву, слухаємо про правила поведінки на воді під час сплаву, проходимо інструктаж, відвідуємо кущики, заходимо на воду та займаємо свої місця згідно рекомендацій інструктора та в перед.

 Ми залишаємо позаду місто Заліщики та наближаємось до діючих барж, які  поглиблюють русло річки. Поступово наближаємось до села Добровляни, бачимо шеренги теплиць, тут люди займаються вирощуванням помідор, огірків та інших овочевих культур, адже саме село розташоване у глибокій долині, в якій сформувався теплий, сприятливий для ранніх овочів клімат, і тому недарма у міжвоєнний період лівобережна частина Придністров’я носила претензійну назву польських субтропіків. Також Дністер дарує людям гарний будівельний матеріал, як піщано-гравійну суміш до якої додати трішки води та цементу і отримуємо чудовий бетон для фундаментів та інших будівельних робіт. В кінці села є заказник в якому раніше розміщувався табір та був зруйнований у часи перехідного періоду. Саме місце чудове і раніше шанувалося відпочивальниками. Поруч на вершині гори є улюблене місце дельтапланеристів.

А на правому пологому буковинському березі - ліси відступають до с.Репуженці, яке розміщене на горі. Це давня рекреаційна зона, з численними літніми дитячими та молодіжними таборами відпочинку, пляжами. З’являються видовжені острови, їх варто обходити зліва. Під час нересту на оточуючих мілинах відбувається масовий нерест риб, тому острови разом з прилеглими ділянками ріки взяті під охорону в якості іхтіологічного заказника “Репуженські острови”. Нижче впадіння невеличкого правого притока можна зупинитись на перепочинок й оглянути мис, де знайдені рештки жител давніх слов’ян.

Взагалі, все Подністров’я можна вважати суцільним археологічним музеєм під відкритим небом. Ледь не на кожному кроці натрапляєш на стародавні поселення різних часів, а в деяких зручних для проживання місцях, археологами досліджені багатошарові стоянки. Далі похилий берег переходить у височінь. На крутосхилі правого берега височіють золоті купола Кулівського чоловічого монастиря. Невдовзі долина розширюється і зліва, за селом Городок у Дністер вливається один з найдовших лівих приток р.Серет. Пропливаємо притоку Дністра річку Серет. Чалимо та обідаємо, купаємось та вирушаємо далі.

Річка Серет живить своїми водами Дністер. Відчаливши від с. Городок проходимо по Дністрі, знову ж таки зустрічаємо галицькі села, що розташовані вздовж річки Дністер. Це ті ж села що займаються вирощуванням фруктів та овочів, але в меншій кількості. По маршруту також бачимо села Виноградне та Василів, які на протилежних берегах річки та розділені острівцем. Дністер різко повертає на схід, підмиваючи стрімкий правий берег. В урвищах відслонюються різні верстви, проте стратиграфічну цінність становлять чорні сланці нижнього силуру; з тієї причини Василівська стінка оголошена геологічною пам'яткою природи. Під урвищем в руслі ріки водою вимитий глибокий – понад 10 м – вир, де у суворі зими переховується маса риби. І з цієї причини півкілометрова ділянка русла охороняється в якості іхтіологічного заказника “Василівська вирва”.

Невдовзі, за с.Виноградне, русло розділяється на дві протоки, омиваючи великий острів. Тут, навпроти села, ми інколи зупиняємось на ночівлю, не турбуючись особливо про можливі дружні, деколи настирливі берегові візити місцевих візитерів як з боку Тернопільщини, так і з боку Буковини. В нижній частині села Дорошівці можна побачити залізобетонні форми колишнього моста, зруйнованого ще під час Першої світової війни. Навпроти, перед с.Зозулинці посеред гори можна подачити грот, в якому збудована каплиця з «живильною» водою, якою можна напитися та набрати із собою. Ця вода має багато срібла і зберігається дуже довго.

Поступово обдумуючи все побачене, ми рухаємось до кінцевої зупинки вибраного вами маршруту до с. Синьків. Крім малих господарств сімейного типу Заліщанщина прославилася і великим тепличним комплексом, що у с. Синьків, Дмитра Фірташа і дане господарство Європейського типу. Також побачимо саме село, яке також подає приклад для наслідування. Перед селом є острів, на якому ми зупиняємось на ночівлю під час багатоденних турів. Надалі ріка в цілому притримується східного напрямку, деколи вона то розходиться роздвоюючи русло, то сходиться в одне русло, яке оточують високі і низькі береги та це вже історія для інших ваших мандрів з нами!

Після короткої екскурсії селом ми відпочивши приводимо себе в порядок та вирушаємо до місця вашого перебування чи зручного транспортного сполучення.

У вартість туру входить:
- робота інструкторів
- прокат водного спорядження
- харчування згідно з програмою. 
- прокат наметів каріматів і загального спорядження (весла, сидіння, палуба)
- транспорт згідно з програмою
- оформлення страхового полісу на час мандрівки.

У вартість туру не входить:
- доїзд з вашого міста додаткові страви (забаганки, страви, що не входять в меню або страви особливі для вашого споживання);

- перебування на території НПП "Дністровський каньйон" - 5-10 грн/чол. Якщо таку буде наявна. 
- дощовик поліетиленовий - 15 грн.
- вхідні квитки на території туристичних об’єктів за наявності таких.
- Сувеніри (сувеніри по домовленості можна і в нас придбати вони дешевші ніж у торгових точках а також колективна знижка).

Корисна інформація.

 

Оцініть новину
(0 проголосувало)

Ми на Facebook

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Дністром до Синькова Довгий Дністер Заліщики відпочинок Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром водний похід дністер екскурсії дністер каяки сплав дністер прокат каяки каяк прокатна Дністрі каякінг рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.