+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Заліщики - Виноградне - Колодрібка.

Заліщики - Виноградне - Колодрібка.

 

Тривалiсть: 2 дні/1 ніч.

 

Відтинок протяжністю: 35 - км.

 

Рівень складності: легкий

 

Вартість: договірна

 

Графік турів:

Зустріч в м. Заліщики на ж/д вокзалі. Оскільки потяг прибуває зранку то спочатку ранкова кава, відвідування місцевого овочевого ринку який працює в суботу та середу, можемо купити овочів з селянських господарств, очікуємо інших туристів. За надлишком часу можемо відвідати відомий панорамний вигляд міста Заліщики з села Хрещатик Чернівецької області, парк міста з його палацом та екзотичними деревами. На автовокзалі. Також туристи, які прибувають своїм автомобілем то парковка на стоянці охороняємого об’єкту. Слід пам’ятати, що всі мають прибути до 09:30 ранку. Сніданок та перехід до місця початку нашого сплаву що у м. Заліщики.

День 1. Заліщики – Виноградне. 

 10:30 Готуємось до сплаву на березі річки а саме: переодягаємось у зручний одяг, взуття, головний убір тощо.. Най необхідніші речі з собою а решту гарно упакувати згідно наших рекомендацій. Слід пам’ятати, що сонечко в каньйоні дуже привітне але потрібно захиститись від опіків. Слухаємо поради інструктора, інструктаж техніки безпеки, правила поведінки на воді, відвідуванні природніх чи історико-архітектурних пам’яток. Навчаємось техніці греблі та керуванню катамараном. Заносимо плавзасіб на воду, розміщуємо свої речі та розміщуємось враховуючи поради інструктора. Вирушаємо у світ дикої природи.
    Каньйон від Заліщик до Хотина відрізняється менш залісненими схилами, які добре проглядаються, девонські відшарування змінюють своє забарвлення з червоного на сірий також багато відшарувань силуру і вапняки химерних форм не залишать Вас без уваги. Дана ділянка не менш цікава за відтинок від Нижнева до Заліщик. вона захоплює своїм розмаїттям пам'яток природи, археології, історії, архітекту¬ри, відомими у світі гіпсовими печерами.
   Так, використовуємо усні рекомендації та починаємо сплав. Поступово берег з лівої сторони міста Заліщики переходить у межі села Добрівляни. Проходимо баржу яка поглиблює дно річки ми побачимо як присадибні ділянки жителів села активно використовуються для овочівництва. Якщо з гори дивитись на село то воно намов покрите плівкою таке враження буде від великої кількості теплиць.
За селом лівий берег зростає, гора нагрівається та теплі потоки повітря сприяють розвиткові спорту, як дельтапланеризм. На протилежному буковинському боці велика галявина відтіснила ліс від річки до села Репуженці, яке розташувалось на горі. Місцевість відома дитячими літніми таборами для відпочинку. Далі на нашому шляху острови поблизу яких нереститься риба і тому дана місцевість є іхтіологічним заказником “Репуженські острови”. Нижче впадіння невеличкого правого притока можна оглянути мис, де знайдені рештки поселень давніх слов’ян. Взагалі, все Подністров’я вважається суцільним археологічним музеєм під відкритим небом. Де на кожному кроці рештки стародавних поселень різних часів. Пройдемо Кулівський чоловічий монастир, який чудово проглядається. Наблизимось до села Городок за яким в Дністер впадає річка Серет. Наближаємось поступово до села Виноградне, що черговим вигином Дністра. Тут Дністер розділяє Тернопільську та Чернівецьку область. Чалимо та готуємось до вечері та ночівлі. Біля Василівської геологічної стінки, яка оголошена пам’яткою природи.

День 2. Виноградне – Колодрібка.

Ранок починається енергійно, спостерігаємо схід сонця, вухо милується від співу пташок, ходимо босоніж по росі. Ранкові клопотита очікуємоі сніданок, збираємо речі, просушуємо спальники, намети, одним словом збираємось. Попереду внас село Дорошівці де спостерігаємо залишки залізобетонних форм колишнього моста, який зруйновали під час Першої світової війни. Перед селом Зозулинці посеред гори можна подачити грот, в якому збудована каплиця з «живильною» водою, якою можна напитися та набрати із собою. Вода з великим вмісто срібла тому і зберігається довго. Поступово обдумуючи все побачене ми рухаємось до зупинки с. Синьків відоме як батьківщина Дмитра Фірташа. Робимо екскурсію сучасним Європейським селом, при потребі відвідаємо магазин. В селі Діє великий тепличний комплекс Європейського типу, DF Agro Дмитра Фірташа.
Нижче с.Брідок Дністер починає виписувати велетенські меандри, які є звичним для Дністра. Справа берег понижується, і якщо вийти на берег, то перед очима постане реліктова, нині суха, місцями заболочена, ділянка меандри на рівні сучасної третьої тераси. Колись Дністер робив велетенське коліно аж до нинішнього с.Вікно, залишаючи посередині останець – горб. А нині днище використовують для своїх маленьких таємничих справ невеличкі потічки. Нижче останніх будинків с.Митків починається так звана «Митківська стінка» – геологічна пам’ятка природи, за якою Дністер круто повертається вліво.
На південному коліні, де береги з обох сторін трохи понижуються, функціонує пором, тому слід бути обережним і вчасно оминути троси. Трохи нижче села на острові можна зупинитись на відпочинок, або продовжити сплав до с.Мусорівка Чернівецької обл. Також вже проглядається село Колодрібка, місце нашої кінцевої зупинки. Колодрібка також є краєм аграрним тобто також багато людей займається вирощуванням в основному помідор, яких можна і собі прикупити додому. Відпочиваємо, переодягнувшись збираємо речі, прямуємо до Заліщик і кажемо річці Дністер «до нових зустрічей».

У вартість туру входить:
- робота інструкторів
- прокат водного спорядження
- харчування згідно з програмою (Сніданок першого дня, обідній бутербродний перекус, вечеря, сніданок другого дня, обідній перекус). 
- прокат наметів каріматів і загального спорядження (весла, сидіння, палуба)
- транспорт згідно з програмою
- оформлення страхового полісу на час мандрівки.

У вартість туру не входить:
- прокат спальника 
- додаткові страви (забаганки, страви, що не входять в меню або страви особливі для вашого споживання). 
- вечеря в останнього дня.

- перебування на території НПП "Дністровський каньйон" - 5-10 грн/чол. Якщо таку плату будуть вимагати.

- дощовик поліетиленовий - 15 грн.
- вхідні квитки на території туристичних об’єктів за наявності таких.
- Сувеніри (сувеніри по домовленості можна і в нас придбати вони дешевші ніж у торгових точках а також колективна знижка).

Оцініть новину
(1 Проголосував)

Ми на Facebook

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Дністром до Синькова Довгий Дністер Заліщики відпочинок Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром водний похід дністер екскурсії дністер каяки сплав дністер прокат каяки каяк прокатна Дністрі каякінг рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.