+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Правила ТБ


- Кожен учасник перебуває у рятувальному жилеті.
- Категорично заборонено сплав в стані алкогольного сп'яніння.
- Учасник повинен виконувати всі команди, вимоги та вказівки інструктора.
- Учасники зобов’язані засвоїти та знати правила техніки безпеки, принципи греблі, та команди, про які дізнається перед початком сплаву.
- Забороняється курити на катамарані, біля катамарану під час ночівлі чи стоянок, не кидати окурки в сторону катамарана або місця складування речей чи  інвентаря  також  не курити перебуваючи в рятувальних жилетах. Заборона куріння також поширюється на проведення часу в наметах, сплальних мішках тощо.
- Забороняється сідати на катамаран  або сувати його по землі, якщо плавзасіб не на воді;
- Забороняється самовільно та без команди інструктора залишати чи займати катамаран.
- Учасник зобов’язуються використовувати спорядження лише за прямим призначенням та відповідає за його збереження.

- Кожен учасник несе матеріальну відповідальнімть за втрату та псування спорядження.
-  Бути уважним при занурення або витягуванні катамарану – не ставити його на гострі предмети а також дивитись куди  наступаєте ногою та постійно перебувати у взутті для сплаву.
- Учасник сплаву має мати з собою пляшку води, захист від сонця та дощу інші речі гарно запакувати і прив’язати на палубі.
- Учасник зобов'язаний сповіщати інструктора про погіршення самопочуття та при потребі тимчасово покинути групу. При будь яких пошкодженнях повідомляти інструктора в якого є   аптечка з набором стандартних ліків (про свої особливості стану здоровя індивідуально турист забезпечує себе сам перед початком туру в тій кількості  з розрахунку на протяжність туру)

- Інструктор має право відмовити від  участі  в турі, якщо виникають сумніви щодо: тверезості учасника;  стану здоров’я та фізичної форми (недостатня для веслування); не  адекватності поведінки (не виконує правил ТБ, вказівок інструктора або хамську поведінку тощо).
Рішення про сплав дітей до 18 років погоджується зазделегідь організаторами  перед вибором туру. Погодження надається  при присутності самого дорослого(батька чи матері) який наглядатиме за дитиною та сприятиме догляду інструкторові під час сплаву.
- Учасник має повідомити про свої наміри щодо купання інструктора. Категорично заборонено  стрибки у воду вниз головою!!!
- Учасник сплаву має заходити тільки у взутті (легке взуття, яке не намокає та скоро сохне). На березі бути уважним і також перебувати у взутті, щоб не поранитись. Взуття потрібно як і одяг мати змінне тобто для денної мандрівки до природніх та архектурних памяток природи місця яких бувають важкодоступними, стрімкими та  вечірнього часопроводження.
- Слідкувати за збереженням своїх особистих речей, речей інших учасників туру та  отриманого спорядження, не забувати на березі після стоянок (весло, жилет, сидіння тощо) Кожен індивідуально має здати отриманий  інвентар  в ті кількості та в тому стані , якому отримав перед початком сплаву.
- Слідкувати за збереженням невеликих речей на катамарані (стосується фотоапаратів, кепок, сандалів, телефонів, окулярів тощо). Телефони рекомендовано одягнути у пакетик і зберігати в рюкзакові чи біля себе зваживши всі за та проти.
- Не створювати ситуацій, які можуть становити небезпеку для вас чи оточуючих.
- Під час сплаву не перешкоджати та не намагатись проскочити  маршрут інших плавзасобів таких як  моторні човни, скутера, саморобні рибальські плавзасоби тощо.
- Дотримуватись правил пожежної безпеки під час сплаву на катамарані, стоянок для ночівлі, приготуванні їжі в прибережних зонах чи лісосмугах.
-  Дотримуватись правил  дорожнього руху, правил поведінки на туристичних обєктах, під час піших екскурсій до туристичних об’єктів.
-  Не користуватись поламаною сокирою, не кидати у  вогонь  речі які можуть вибухнути або каміння яке при нагріванні тріскає – (про свої наміри  допомогти інструкторові в тому чи іншому питанні слід його про це повідомляти).
- Не пхати до рота невідомі  ягоди, гриби чи щось інше.
Повідомити інструктора у разі необхідності тимчасово залишити групу.
СЛІД  ПАМЯТАТИ:
-    в наметі не варто  крім куріння  смітити, ходити   у взутті (взуття залишаєте у тамборі намета);
-    на ніч особисті речі  потрібно ховати в намет (тамбур), а вхід закривати. Речі на вулиці чи в незакритому тамбурі вночі можуть намокнути від дощу чи роси, або їх можуть прихопити місцеві (люди, інопланетяни  або корови);
не  притулятись до внутрішніх стінок наметів та не допускати контакту внутрішньї частини  намету з зовнішнім накриттям (може  промокнути  від конденсату чи дощу Також помідомляти інструктора про послаблення натяжки намета);
-    не забувати своїх речей та сміття під каріматом та  кишенях намету. А також не пакувати  у свої рюкзаки речі сторонніх осіб або туристичного спорядження організатора сплаву;
-     сміття після приготування їжі органічного походження ми сортуємо окремо(годуємо тварин, риб або прикопуємо), інше сміття окремо збираємо в мішки.


-    За травмування в результаті недотримання вказаних правил
організатори, керівник водного походу та інструкторський склад
відповідальності не несуть.
-    Також кожний учасник несе матеріальну відповідальність за псування  інвентар я та спорядження – згідно цін на момент закінчення водного туру відповідно до курсу.
-    Також кожен учасник несе моральну, матеріальну відповідальність за свої  необґрунтовані дії або поведінку під час сплаву, що стосується інших учасників сплаву, інструктора, спорядження,  відвідувачів прибережної зони, за грубе порушення якого його попросять залишити мандрівку.

Слід пам’ятати,  що задля безпеки кожного учасника та цілої групи включно, під час відпочинку  цілому інструктор має повне право не допустити  туриста, що не дотримується вказаних правил та норм поведінки , без повернення коштів.

Оцініть новину
(4 проголосувало)
Read 4101 times

Схожі матеріали

Ми на Facebook

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Дністром до Синькова Довгий Дністер Заліщики відпочинок Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром водний похід дністер екскурсії дністер каяки сплав дністер прокат каяки каяк прокатна Дністрі каякінг рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.