+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Сокирчин - Раковець - Хмелева "АКВА ВІКЕ́НД "

Сокирчин - Раковець- Хмелева, у світі водоспадів. 

Тривалiсть2 дні/1 ніч.

 

Відтинок протяжністю: 48 - км.

 

Рівень складності: легкий

 

Вартість: договірна 

 

Графік турів:

Місце збору групи: м. Заліщики, залізничний вокзал. 

Зустріч в м. Заліщики на ж/д вокзалі. Оскільки потяг прибуває зранку то спочатку ранкова кава екскурсія містом, відвідування місцевого овочевого ринку який працює в суботу та середу, очікуємо інших туристів. На автовокзалі. Також туристи, які прибувають своїм автомобілем то парковка на стоянці охороняємого об’єкту. Слід пам’ятати, що всі мають прибути до 09:30 ранку. Переїзд до панорамного огляду міста Заліщики. Сніданок перекус уже по на місці початку нашого туру с. Сокирчин.

День 1. Сокирчин-Раковець.

12:00 По приїзду готуємось до сплаву а саме: переодягаємось у зручний одяг, взуття.. Найнеобхідніші речі з собою а решту гарно упакувати згідно наших рекомендацій. Слід пам’ятати, що сонечко в каньйоні дуже привітне але потрібно захиститись від опіків. Швиденько обідаємо. Слухаємо поради інструктора, інструктаж техніки безпеки, правила поведінки на воді, відвідуванні природніх чи історико-архітектурних пам’яток. Навчаємось техніці греблі та керуванню катамараном. Заносимо плавзасіб на воду, розміщуємо свої речі та розміщуємось враховуючи поради інструктора. Вирушаємо у світ дикої природи.
Залишаємо позаду село Сокирчин наближаємось до села Сновидів, що по лівій стороні катамарана. Позаду ваші повсякденні клопоти та буденна метушня. Споглядаємо чудові краєвиди сидячи на катамарані з рівня водяного плеса. Річка Дністер славиться своїми меандрами і та за одним із них роташоване село Возилів відоме своїми каскадними водоспадами, вода спадає аж з 12 каскадів які починаються з лісі. Можна попити водички та трішки відпочити на сонячні галявині. Знову про меандри річки то сусіднє село Копаченці від Возилова, що на протилежному боці берега дністровського каньйону зовсім поряд а річкою то більше 30 ти кілометрів. Течія на даній ділянці місцями глибшає і сповільнюється.
Продовжуємо слідувати далі вниз течією ми підійдемо до ще одного водоспаду. Місце можна розгледіти наближаючись а відвідати грот можна причаливши біля підніжжя гори. Це місце наче рай на землі яке ми обов’язково відвідаємо. Воно важкодоступне з суші а з води то вся краса місцевості до ваших послуг. Робимо гарні фото приймаємо тонізуючий душ, ми залишаємо село монастирок, що на протилежному боці. В кінці якого старий дуб та красивий парк та хрест в пам'ять молодіжному рухові у міжвоєнний період ми наближаємось до села Підвербці. Перед селом по праві стороні одне з улюблених місць дельтапланеристів, яких у каньйоні чимало. Тут з води можемо побачити кілька кар'єрів мергелю. Мандруємо далі вниз течією та наближаємось до села Лука та Незвисько. Пропливемо під мостом, який є аварійним але ще використовується для проїзду транспортом. Трішки нових вражень, екстриму ми пройдемо село Лука де можна причалити та відвідати магазин при потребі. За селом довгий та затяжний поворот і перед нами рештки Раковецької вежі. Ми наблизились до місця ночівлі. Чалимо розбираємо речі свої речі допомагаємо товаришам , новим друзям та інструкторові. Виносимо плав засіб на берег розбиваємо табір. Так ми подолали відтинок Сокирчин – Раковець (23 км)

День 2. Раковець – Хмелева.
Зранку прокидаємось зповнені енергією від ночівлі на свіжому(чистому повітрі), спостерігаємо ранковий туман насолоджуємося сходом сонечка та поступово готуємось до сніданку. Коли сонечко вже на горизонті просушуємо намети, спальники, переодягаємось упаковуємо свої речі та мандруємо до руїн Раковецької фортеці з вершини якої неперевершений краєвид. Підніматись можна двома шляхами, кожен з яких по своєму цікавий, на маршруті першої смачна джерельна водичка. У підніжжі гори також є печери, які оглянемо спускаючись. Печера у травертиновій скелі на якій розміщувалась фортеця, слугувала місцем перебування монаха відлюдника. Споглядаємо як Дністер робить черговий поворот, який нам прийдеться подолати. Сама фортеця слугувала таким собі пропускним пунктом по річці Дністер, також була оборонною спорудою. Та з появою пороху, вона стала хорошою мішенню для артилерії. Згодом більшість її стін було розібрано місцевими жителями для господарських потреб. Після оглядин ми вирушаємо далі вниз течією і наближаємось до села Корнів, що по правій стороні катамарана а по лівій буде село Уніж, якого також більша частина своїх кордонів омита річкою Дністер. Також навпроти якого є гарний потічок, що спускається від сіл , що на горі поряд з яким є джерело під лісом. Прослідувавши верх потічком також натрапимо на невеличкий водоспад. Далі за селом Уніж гарна ділянка Дністра, яка без поселень і тут панує дика неповторна природа, улюблені місця рибалок. Кругом шум лісу, спів птахів та сплески риб. Тут можна зустріти сірих чапель та чорних лелек. Проходимо далі наближаємось до села Копачинці, що по правій стороні берега проходимо також річку, що проходить через село Золотий Потік. Наближеємось до красивих та повних життя тваринного та рослинного світів острівці, які посередині річки так проходимо Миколаївку ми наближаємось до села Губин, що на черговому меандрі річки за яким впадає річка Стрипа у Дністер. Дана місцевість дуже красива. Тут і хвойні дерева і листяні, гарні галявини. Справжній рай для теплолюбниих рослин, раніше були виноградники але потім влада наказала все знищити та насадити дерев. Так вдивляємось у велич Червоної гори ми поступово підходимо до села Хмелева залишаючи заду місцевість на якій багато червонокнижних рослин, а через важкодоступні місця є домівкою для круків. Села Хмелева по обидва боки річки, але з Лівої сторони то Тернопільська область а з правої Івано-Франківська.
Так, чалимо та готуємось до відїзду. 

У вартість туру входить:
- робота інструкторів
- прокат водного спорядження
- харчування згідно з програмою (Сніданок першого дня, обідній бутербродний перекус, вечеря, сніданок другого дня, обідній перекус).
- прокат наметів каріматів і загального спорядження (весла, сидіння, палуба)
- транспорт згідно з програмою
- оформлення страхового полісу на час мандрівки.

У вартість туру не входить:
- прокат спальника
- додаткові страви(забаганки, страви, що не входять в меню або страви особливі для вашого споживання)
- вечеря в останнього дня

- перебування на території НПП "Дністровський каньйон" - 5-10 грн/чол. Якщо таку плату будуть вимагати
- дощовик поліетиленовий - 15 грн.
- вхідні квитки на території туристичних об’єктів за наявності таких.
- Сувеніри (сувеніри по домовленості можна і в нас придбати вони дешевші ніж у торгових точках а також колективна знижка).

Оцініть новину
(0 проголосувало)

Ми на Facebook

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Дністром до Синькова Довгий Дністер Заліщики відпочинок Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром водний похід дністер екскурсії дністер каяки сплав дністер прокат каяки каяк прокатна Дністрі каякінг рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.