+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Хмелева - Устечко

Галопом по Дністру

 

Хмелева-Устечко

Тривалiсть: 1день.

Відтинок протяжністю: 20км.

Рівень складності: легкий 

Вартість: договірна 

Графік турів:

Дана пропозиція гарно підходить туристам, які відпочивають веселими компаніями в урочищі Червоне або в м.Заліщики зупинились в готелі або просто в гостях у друзів та бажають ознайомитись з Дністровським каньйоном та гарно, різнобарвно прикрасити свій відпочинок.

Дані тури можуть проводитись у будь-який зручний для Вас день. 

Схема маршруту: місце збору та переїзд до с. Хмелева - Литячі - Шутроминці - Михальче - Устечко. Чалимо, збираємо речі та за бажанням відвідаємо → урочище Червоне → трансфер до місця збору групи.

Дану мандрівку варто починати зранку (ранок 09:00, забираємо групу, яка уже поснідала). Приїзд на місце початку нашого сплаву: знайомимось з інструктором, переодягаємось у зручний одяг, рекомендований для сплаву, мастимось сонцезахисним кремом та проходимо інструктаж. Відвідуємо кущики, пакуємо свої речі, щоб не повипадали у воду та заходимо на річку, щоб на практичних заняттях по сплаву на катамарані закріпити теоретичні знання, які отримали від інструктора.

Залежно від погоди та стану доріг ми починаємо в Хмелеві або в селі що перед Хмелевою, щоб побачити чарівну червону гору. Червона гора є найтеплішим місцем в каньйоні. Нахил стін та відсутність рослинності дозволяє горі з весни добре прогріватися променями сонця накопичуючи тепло червоними девонськими пісковиками. Гора настільки нагрівається, що узимку сніги тут затримуються зовсім ненадовго. Енергію гори можна відчути адже ми проходитимемо дуже близько. При бажанні перед початком гори, можна стежкою по лісі пройти на вершину гори з якої відкривається чудовий краєвид.

Нижче течією русло робиться глибшим тримаємось правої сторони і по лівій стороні знаходяться кілька травертинових скель з гротами і невеликими печерами, які видно з рівня водяного плеса далі починається Хмелівська стінка, яка має відшарування девонського періоду, на яких зростають рідкісні види степової флори. Саме село Хмелева дуже красиве, а ще цікаво, що одна назва села стосується як Тернопільської так і Івано-Франківської областей. Місцевість чудова, багата на рідкісні рослини та є місцем гніздування птахів. В даній місцевості багато риболовних місць та місць які підходять для стоянок при багатоденних турах. Після Хмелеви наступне село - Литячі, яке знаходиться на пагорбі. Цікаво побачити печеру, з якої гарно проглядаються острівці, які схожі на Інь і Янь.

Нижче течією також цікавий сучасний об’єкт - газопровід. Даний газопровід постачає з Оренбургу газ та називається ДРУЖБА. Проходження під яким також викличе захоплення. За газопроводом впадає потік - Млинівка. До Устечка залишається близько 8 км, які багаті на чудові пейзажі та острівці, серед яких Шутроминське урочище, на відрізку якого швидша течія та глибше русло.

Гарно проводимо час, міняємо перегляд пейзажів на веслування - ми наближаємось до с Михальче, в якому є дитячий табір, схожий за своєю діяльністю на табір Ромашка, що знаходиться в урочищі Червоне с. Нирків. Дана місцевість улюблена рибалками. Далі побачитмо залишки моста, руїни якого завжди весело зустрічають туристів та проходити їх потрібно уважно. Сам міст раніше зєднував Тернопільську та Івано-Франкувську області але не відповідав потребам того часу і поряд, за селом Устечко збудували новий міст. А доля цього - підрив під час зйомок фільму про Чапаєва.

Село Устечко є кінцевою точкою нашої одноденної ознайомлюваної прогулянки. Чалимо біля притоки Джурина, навпроти якої знаходиться красиве велике скельне відслонення девону з вапняковими скелями і гротом на них. Пакуємо речі та відправляємось до місця нашої зустрічі.

Дана одноденна мандрівка прикрасить ваш відпочинок та буде коротким знайомством з Дністровським каньйоном.

 

У вартість туру входить:

  • трансфер, згідно програми;
  • робота інструкторів,
  • прокат водного спорядження (катамаран, жилети, сидіння),
  • харчування згідно з програмою,
  • страхівка

У вартість не входить:

  • сувеніри
  • вхід на туристичні обєкти
  • власні витрати та непередбачувані витрати.

Оцініть новину
(2 проголосувало)

Ми на Facebook

Теги

dnister splavy raftynh karpaty raftynh ukraina splav dnistrom splav kanoie splav na katamaranakh USA_Ice_Team vidpochynok_den_nezalezhnosti Верхній Дністер Відпочинок на Дністрі Графік турів рафтинг Дністер 7 днів у сьомому чуді! Дністер каякінг Дністер кемпінг Дністер сплави Дністровський каньйон сплав на каяках Дністром до Синькова Довгий Дністер Заліщики відпочинок Заліщики каяк прокат Заліщики сплав по Дністру Заліщики туристичні Заліщицький санаторій Карпати Каяки сплави Дністром Каяк сплави річкою Дністер Майскиє дни Спекотне літо 2015 Сплав дністром на катамаранах Сплави Дністром Сплави річкою Дністер Сплав річкою Дністер Трьохденний сплав Дністром водний похід дністер екскурсії дністер каяки сплав дністер прокат каяки каяк прокатна Дністрі каякінг рафтинг дністром рафтинг на черемоші сплав днестр байдарки сплав днестром сплав дністром сплав дністром одного дня сплави річкою Дністер на катамаранах сплав по Дністру байдарки сплав по дністру сплав по реке Днестр травневі тури

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.