+38(097)7623164

+38(063)1417999

+38(099)1900510

Нижнів - Будзин - Сокирчин

"ЕКО Віке́нд ".

 

Тривалiсть: 2 дні/1 ніч.

 

Відтинок протяжністю: 40-км.

 

Рівень складності: легкий

 

Вартість: договірна

 

Графік турів:

Нижнів хороше місце для початку мандрівки річкою Дністер. Зручно добиратись туристам на початок сплаву через близькість до Івано-Франківська. Туристи можуть самі добратися на початок нашого туру адже до Нижнева 34 км. від Івано-Франківська. Під час формування групи враховуємо побажання щодо організації трансферу Івано-Франківськ - Нижнів та Сокирчин - Івано-Франківськ. Нижнів знаходиться на трасі Івано-Франківськ - Тернопіль.

День 1. Нижнів – Будзин.
Зустріч та з бір усіх наших туристів, знайомство, перекус.
Відчалюємо 10:00-11:00
Проходимо вступний інструктаж та ознайомлюємось з правилами поведінки та технікою безпеки необхідною для нашого сплаву та відвідин природніх , історичних пам’яток. Переодягаємось та запаковуємо речі згідно наших рекомендацій. Навчаємось техніці греблі та керуванню катамараном. Заносимо плавзасіб на воду, розміщуємось враховуючи поради інструктора.
Дністровський каньйон на відтинку між Нижневом та Незвиськом багатий різноманітними скельними утвореннями, печерами, водоспадами.
Відчаливши вниз по течії ми пройдемо під газовими трубами милуючись красою берегів. Пройдемо с. Смерклів, с. Вістря, с. Кутище далі можна оглянути Одаєвські печери, орієнтиром для місця знаходження яких служить капличка, яка на вершині гори. Сама капличка та пам’ятний хрест присвячені воїнам УПА, які у 1945 році трагічно тут загинули. Сам під’йом до каплички є замаскованим та стрімкий, потрібно бути уважним, наполегливим та мати хороше взуття. Насолода краєвидами буде нагородою вам. При бажанні можна зробити декілька фото, оглянути грот монаха, вхід до якого розташований у скелі під самою капличкою і є важкодоступним. Потрібно пройти повз сторожа, дивної кам’яної істоти. Схили каньйону Дністра села Одаєва використовують дельтапланеристи і доволі часто проводять там змагання серед дельтапланеристів. Вниз від Одаєва підійдемо до багато химерних острівців, які люди використовують для випасання худоби також черпають шутер для будівництва. Тут і закінчиться перший день нашої пізнавальної мандрівки річкою Дністер. Чалимо виносимо свої речі та речі інших а також все спорядження на місце табору та допомагаємо інструкторові поратись по господарстві, купатись, відпочивати, готуватись до вечері та посиденьок біля ватри. Вітаємо ви подолали відтинок Нижнів - Будзини.

День 2. Будзин – Сокирчин.

Табір розміщений, щоб перші промінчики сонця спів пташок, півнів що доносеться з села привітають з новим початком дня! Насолоджуємось ранковою красою, робимо всі ранкову зарядку та пораємось з своїми речами, готуємось до сніданку та сплаву. Так само допомагаємо інструктору, збираємо просушені намети, спальники, карімати одним словом готуємо наше судно. Також самі готуєтесь переодягнувшись поснідавши та запакувавши всі речі на катамаран ми вирушаємо далі повні завзяття та рішучості подолати решту маршруту. Не забуваємо про панамки від сонця та крем який наносимо на проблемні ділянки тіла з використовуючи поради інструктора. Залишаємо Будзин в наших спогадах ми повертаємо ліворуч де на нас чекає місто Коропець, а саме замок-палац БАДЕНІ (XIXст.) далі милуємось красою берегів що по правій стороні. Неповторні творіння природи яким понад мільйон років – це червоні девонські відслонення, що залягають пластами під товщею біло-сірих вапняків, які нагадують торт з коржів перемащеного смачною масою. Як «у кожному повороті на ліво» потрібно попрацювати, тут русло річки глибшає і течія сповільнюється і річка Коропець живить своїми водами Дністер. Наближаємось до самого Коропця, чалимо хтось залишається на сторожі речей, робимо пішу прогулянку до палацу графа Бадені, що знаходиться у самому селищі. Коропець мальовниче розташувався між пагорбами Дністровського каньйону. Перші згадки про поселення датуються XV століттям. Місто було власністю родини Бучацьких. На той час поселення мало Магдебурзьке право. Жителі займались ремеслами, землеробством, тваринництвом, бджільництвом а також рибним промислом. На зображенні герба розміщена риба короп, яка підкреслює зайнятість населення ловлею риби. Такий вид діяльності для окремих жителів служить заробітком. Сам Коропець відомий своїм фестивалем "КОРОП-ФЕСТ". Розглядаємо фасад історичної споруди , робимо фото та при бажанні відвідуємо торгові крамнички.
Відчаливши ми проходимо Коропець на протилежній стороні село Луг ми приблизимось до села Стигла де з тихої течії Дністра річка перетворюється на бурхливу, дарує нам декілька "Баранів" - барани то не тварини а каміння у воді, що утворює водяні перекати а проходження їх подарує нам нові враження.
Використовуємо навики командної роботи керуванням катамараном ми підходимо до ще одної печери, яку побачимо сидячи на катамарані. Причалюємо обережно до підніжжя гори яке зустріне нас кам’яним причалом. Можна піднятись до самої печери яка теж норовлива та підкорюється обережним та сміливим туристам. Збоку джерело можна поповнити запаси питної води, якщо повезе то наловити можна раків. Вирушивши далі вниз течією береги міняються і вже за поворотом відвідаємо чудову печеру яка має багато кімнат я слугувала мабуть колись язичникам храмом. Поряд також джерело з смачною водою та дивовижним водоспадом. З самої печери гарний панорамний вигляд на село Мостище. Відпочили, зробили фото вирушаємо далі
Пройдемо село Космирин, що розташоване на пагорбі і відоме своїми водоспадами. На протилежному боці село Долина при бажанні можемо відвідати дерев’яну стару три купольну церкву.
Пропливаючи Делеву, перед селом Набережне, яке на лівому березі, проходимо підвищення, що нагадує острівець. Підходимо до завершення нашого дводенного туру річкою Дністер яка нас не залишає дивувати споглядаємо за селом по правій стороні берега гарні скельні відслонення. Саме село Набережна омите Дністром і схоже на півострів де сушею можна скоріше пройти до наступного берега річки а водою мандрівка займе в нас трішки часу. Але втомлені та задоволені рухаючись меандрами Дністра ми наблизимось до села Сокирчин. Причалити до якого потрібно врахувати час на згортання нашої мандрівки та час добирання до ж/д вокзалу тощо. Так завершилась наша дводенна подорож каньйоном річки Дністер від с. Нижнів до с. Сокирчин. Наша мандрівка то відображення вашого стану душі , ми турбуємось про ваш відпочинок з бажанням подарувати вам можливість подивитись на світ іншими очима, побачити красу нашої країни України. Запрошуємо взяти участь і в наших наступних мандрівках по іншим маршрутам, кожен з яких є неповторним та по своєму привабливим під час якого кожен обов’язково знайде собі щось, що припаде до його душі!

 

У вартість туру входить:
- робота інструкторів
- прокат водного спорядження
- харчування згідно з програмою (Сніданок першого дня, обідній бутербродний перекус, вечеря, сніданок другого дня, обідній перекус).
- прокат наметів каріматів і загального спорядження (весла, сидіння, палуба)
- транспорт згідно з програмою
- оформлення страхового полісу на час мандрівки.

У вартість туру не входить:
- прокат спальника
- додаткові страви (забаганки, страви, що не входять в меню або страви особливі для вашого споживання)
- вечеря в останнього дня

- перебування на території НПП "Дністровський каньйон" - 5-10 грн/чол. Якщо таку плату будуть вимагати.
- дощовик поліетиленовий - 15 грн.
- вхідні квитки на території туристичних об’єктів за наявності таких.
- Сувеніри (сувеніри по домовленості можна і в нас придбати вони дешевші ніж у торгових точках а також колективна знижка)

Оцініть новину
(2 проголосувало)

Фотогалерея

showshowshowshowshowshowshowshowshow

Контакти:

48600 Тернопільська область, м.Заліщики, вул. Ст.Бандери, 66

(097) 762 31 64
(063) 141 79 99
(099)190 05 10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.